zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 105 000 zł
Miejscowość:
Będzin
Dzielnica - osiedle:
Syberka
powierzchnia:
37 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
8/10
 
 
Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2., które składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W salonie jest wyjście na balkon, z którego jest piękny widok. Lokalizacja bardzo korzystna pod względem komunikacyjnym. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, przystanek autobusowy. Miejsce parkingowe przed budynkiem. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ:GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości. Polecam na sprzedaż luksusowy loft w centrum Bytomia. Mieszkanie jest nowe. Ma powierzchnię 184mkw i składa się z dużego salonu, otwartej zabudowanej kuchni, trzech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego wc oraz pomieszczenia gospodarczego. W salonie jest wyjście na taras, z którego jest piękny widok na miasto. Są w nim także zamontowane dodatkowe świetliki w suficie. Mieszkanie, dzięki nim oraz wielu oknom dachowym, jest bardzo jasne. Oryginalne elementy konstrukcyjne dachu nadają niepowtarzalnego charakteru. W mieszkaniu jest podłogowe centralne ogrzewanie, które zasila piec gazowy znajdujący się w pomieszczeniu gospodarczym. Mieszkanie można ogrzać także wykorzystując do tego celu kominek, który ma przyłącze do instalacji centralnego ogrzewania. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ:GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 235 000 zł
Miejscowość:
Siemianowice Śląskie
Dzielnica - osiedle:
Pszczelnik
powierzchnia:
62 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
4/4
 
 
Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m2 w super lokalizacji. Znajduje się w na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Atutem mieszkania są niezależne pokoje. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz na 3 osoby wynosi 600 zł. Lokalizacja bardzo korzystna pod względem komunikacyjnym. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, przystanek autobusowy. W najbliższej okolicy mamy do dyspozycji Park Miejski, Park Pszczelnik, Pole golfowe, basen korty. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura! POLECAMY!!! W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501 018 276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl
notatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 80 000 zł
Miejscowość:
Bytom
Dzielnica - osiedle:
Karb
powierzchnia:
36 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
Parter/4
 
 
Prezentuję mieszkanie dwupokojowe w Bytomiu Karbiu przy ul. Miechowickiej. Mieszkanie o powierzchni 35,49 mkw, na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju, dwóch pokoi, w tym jeden przejściowy. Wszystkie trzy pokoje ma jąokna. Dużym atutem mieszkania jest balkon. Centralne ogrzewanie miejskie. Okna pcv. Opłaty miesięczne składają się z: a) opłaty eksploatacyjnej z 1 osobą zameldowaną - 225 zł b) funduszu remontowego - 71zł Mieszkanie zdecydowanie wymaga nakładów finansowych, jednakże świetna lokalizacja, budynek po naprawie szkód górniczych, ocieplony, z balkonem, są dużą wartością dodatnią. Mieszkanie będzie wolne pod koniec grudnia 2018roku. Informacje podawane do powyższego opisu pochodzą z: Aktu Notarialnego nabycia nieruchomości, z księgi wieczystej, Wspólnoty Mieszkaniowej Dział Czynszów oraz wizji lokalnej pośrednika w październiku 2018roku. Cena: 80.000zł. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ:GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 200 000 zł
Miejscowość:
Bytom
Dzielnica - osiedle:
Centrum
powierzchnia:
184 m2
Liczba pokoi:
4
Piętro:
4/4
 
 
Polecam na sprzedaż luksusowy loft w centrum Bytomia. Mieszkanie jest nowe. Ma powierzchnię 184mkw i składa się z dużego salonu, otwartej zabudowanej kuchni, trzech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego wc oraz pomieszczenia gospodarczego. W salonie jest wyjście na taras, z którego jest piękny widok na miasto. Są w nim także zamontowane dodatkowe świetliki w suficie. Mieszkanie, dzięki nim oraz wielu oknom dachowym, jest bardzo jasne. Oryginalne elementy konstrukcyjne dachu nadają niepowtarzalnego charakteru. W mieszkaniu jest podłogowe centralne ogrzewanie, które zasila piec gazowy znajdujący się w pomieszczeniu gospodarczym. Mieszkanie można ogrzać także wykorzystując do tego celu kominek, który ma przyłącze do instalacji centralnego ogrzewania. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ:GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 90 000 zł
Miejscowość:
Chorzów
Dzielnica - osiedle:
Centrum
powierzchnia:
35 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
Parter/3
 
 
Prezentuję nowoczesną kawalerkę - bardzo dobry standard, po kapitalnym remoncie, w Chorzowie przy ul. Katowickiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, położone przy ul. Katowickiej w okolicy Media Markt, Tesco, Selgros. Świetna lokalizacja, blisko ogódki działkowe i miejsce na aktywność fizyczną, a z drugiej strony przystanek tramwajowy. Mieszkanie wyposażone w instalację: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania elektryczne i dodatkowo atrakcyjny i klimatyczny kominek z płaszczem wodnym. Mieszkanie typu studio, położone na pierwszej kondygnacji - parter, składa się z otwartej przestrzeni stanowiącej przedpokój, kuchnię i salonik z kominkiem, a dalej sypialnia. Łazienka z wc, z kabiną prysznicową, umywalką z szafką. Powiedzchnia mieszkania 34,89 mkw + piwnica 4,35 mkw. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Cena sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni wraz ze sprzętami agd, duża szafa w sypialni oraz wyposażenie saloniku. Prezentowany rzut mieszkania sporządzony podczas inwentaryzacji budynku jest załącznikiem Aktu Notarialnego Przekształcenia Prawa Własności. Czynsz w wysokości około 220zł zawiera opłatę eksploatacyjną, za wodę i wywóz nieczystości stałych. Okna nowszego typu pcv z wystawą na stronę zachodnią i północną. Mieszkanie przytulne, ciepłe, w spokojnym miejscu, zdecydowanie do polecenia. Dużym atutem jest możliwość swobodnego parkowania samochodem przed domem na działce wspólnoty. Bardzo dobra lokalizacja: blisko komunikacji tramwajowej i autobusowej. W otoczeniu sieć usługowo handlowa. Dodatkowym atutem może być możliwość zagospodarowania ogródka działkowego. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ:GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 136 000 zł
Miejscowość:
Bytom
Dzielnica - osiedle:
Łagiewniki
powierzchnia:
65 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1/4
 
 
Prezentuję mieszkanie (stanowiące odrębną nieruchomość lokalową w budynku wielorodzinnym) w Bytomiu Łagiewnikach, położonego przy ul. Cyryla i Metodego, wyposażone w instalację: wodociągową, kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania miejskiego. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wanną, osobno wc, przedpokoju o łącznej powierzchni 64,65 mkw oraz przynależna piwnica. Prezentowany rzut mieszkania sporządzony podczas inwentaryzacji budynku jest załącznikiem Aktu Notarialnego Przekształcenia Prawa Własności. Czynsz w wysokości 680zł zawiera kilka składników: 1. Eksploatacja 181,02 zł, 2. Fundusz remontowy 181,02zł, 3. centralne ogrzewanie 232,74 zł, 4. śmieci 1 osoba -11 zł oraz koszt wody 14,27 zł za 1 m3. Najkrótszym opisem będzie informacja, że mieszkanie wymaga kapitalnego remontu - standard z lat dziewięćdziesiątych. Jednakże nie byłabym sobą, gdybym nie zamieściła krótkiej wzmianki, że mieszkanie stanowi ciepły, rodzinny dom z miłymi domownikami co zdecydowanie stanowią dodatkowa wartość lokum. Część klatki schodowej oddzielona dla dwóch mieszkań. Okna drewniane starego typu z wystawą na stronę południowa i zachodnią. Od strony zachodniej wykafelkowany balkon. Mieszkanie przytulne, słoneczne, w spokojnym miejscu. Bardzo dobra lokalizacja: blisko komunikacji autobusowej. Blisko do szkół: podstawowej i ponad podstawowej, przedszkola. W otoczeniu sieć usługowo handlowa, poczta, przychodnia lekarska, obiekty sportowe. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ:GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 90 000 zł
Miejscowość:
Bytom
Dzielnica - osiedle:
Centrum
powierzchnia:
43 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
Parter/4
 
 
Prezentuję mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,06mkw (stanowiące odrębną nieruchomość lokalową w budynku wielorodzinnym) w Bytomiu przy ul. Matejki, okolice kościoła pw. Św. Jacka. Mieszkanie na parterze w budynku z cegły, wyposażone w instalację: wodociągową, kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania gazowego - piec dwufunkcyjny. Mieszkanie położone na pierwszej kondygnacji - wysoki parter, składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wanną razem z wc, przedpokoju o łącznej powierzchni 37,85 mkw oraz przynależna piwnica o powierzchni 4,21mkw. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Okna nowe pcv, na podłogach panele, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne nowe, instalacje wodno -kanalizacyjne nowe. Łazienka z oknem, wykafelkowana, z umywalką, wanną. Cena mieszkania 90.000zł nie obejmuje mebli. Atrakcyjnie niski czynsz: 1. Eksploatacja 120 zł, 2. Fundusz remontowy 104,09zł, 3. wynagrodzenie zarządcy : 30,28 4. śmieci 1 osoba -11 zł oraz koszt wody 14,27 zł za 1 m3. Razem: 250zł stałych opłat + gaz, prąd, woda. Mieszkanie zadbane, czyste, świeże po remoncie. Mieszkanie przytulne, w centrum miasta, świetna lokalizacja, bliska komunikacja autobusowa. Blisko do szkół: podstawowej i ponad podstawowej, przedszkola. W otoczeniu sieć usługowo handlowa, poczta, przychodnia lekarska, obiekty sportowe, muzeum. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ:GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 225 000 zł
Miejscowość:
Siemianowice Śląskie
Dzielnica - osiedle:
Centrum
powierzchnia:
52 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1/4
 
 
Mieszkanie z widokiem na Park Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51,7 m2 w super lokalizacji. Znajduje się w na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju. Atutem mieszkania są niezależne pokoje. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz wraz z ogrzewaniem wynosi około 490 liczony na 4 osoby. Lokalizacja bardzo korzystna pod względem komunikacyjnym. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, przystanek autobusowy. W najbliższej okolicy mamy do dyspozycji Park Miejski, Park Pszczelnik, Pole golfowe, basen korty. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura! POLECAMY!!! W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501 018 276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl
notatnikzapytaj