zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na sprzedaż

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ - 990 000 zł
Miejscowość:
CELINY
Dzielnica - osiedle:
CENTRUM
powierzchnia:
430 m2
Rodzaj lokalu:
GASTRONOMICZNY,HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Oferujemy Państwu na sprzedaż : Lokal usługowo gastronomiczny wraz z bazą hotelową Hotel ma 12 pokoi dwu osobowych każdy z nich posiada łazienkę z wanną lub prysznicem . Dużym walorem jest kameralna atmosfera w środku jak i wokół .W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stadnina konna wraz z terenami zielonymi . Atutem jest samo położenie ośrodka z którego można w szybkim czasie dojechać w kierunku Tarnowskich Gór ,Siewierza,Będzina ,drogi A1 i S1 oraz w ok 5 minut do lotniska w Pyrzowicach . Dla chętnych relaksu w kilka minut jazdy samochodem można miło spędzić czas na jednym z wielu znajdujących się w pobliżu zbiorników wodnych . Lokal gastronomiczny jest w pełni przystosowany do rozpoczęcia działalności posiada nowe profesjonalne zaplecze takie jak kuchnia ,zmywalnia pomieszczenia .gospodarczo - socjalne , sale dużą główną oraz dwie mniejsze w jednej znajduje się bar wraz z kominkiem .W ciepłe dni można miło spędzić czas przy grillu..Miejsce idealne na organizacje wesel ,komunii oraz wszelkich iwentów . A wszyscy zaproszeni będą mogli zaparkować na obszernym parkingu przylegającym do obiektu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura! POLECAMY!!! W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: Piotr Janota Tel. kontaktowy: 790 650 355 e-mail: Piotr.Janota@gknieruchomosci.pl
notatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ - 15 000 zł
Miejscowość:
Siemianowice Śląskie
Dzielnica - osiedle:
Centrum
powierzchnia:
75 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Siemianowice Śląskie, centrum - DELIKATESY do odstąpienia lub kupna udziałów, więcej szczegółów na spotkaniu Na sprzedaż sklep (wyposażony) spożywczy o powierzchni ok 75m2 i wysokości 3,60 m, obiekt składa się z 3 pomieszczeń. Dobry stan techniczny obiektu .Obiekt wyposażony w instalację: wodną, kanalizacyjną, elektryczną, siłę, IDEALNA LOKALIZACJA pozwala na łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, bezkolizyjny dostęp do dróg krajowych i autostrad, jak również spedycji kolejowej i samolotowej, dając gwarancję nieskrępowanej obsługi bieżącej działalności . SZCZEGÓLNIE POLECAM!!!!!!! TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura! POLECAMY!!! W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości. OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501 018 276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ - 250 000 zł
Miejscowość:
Bytom
Dzielnica - osiedle:
Stroszek
powierzchnia:
92 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Dodatkowe zalety zaplecze socjalne, kuchnia, drzwi antywłamaniowe, monitoring, podjazd dla niepełnosprawnych Opis dodatkowy Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 164mkw położona w Bytomiu Stroszku przy Skwerze Osiedlowym, zabudowana budynkiem 1- kondygnacyjny, o powierzchni 92,20 mkw, wolnostojący, niepodpiwniczony, stropodach. Konstrukcja tradycyjna . Dach betonowy kryty papą. Instalacje: elektryczna, wodociągowa, teletechniczna, gazowa, odgromowa, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie z własnego kotła węglowego. Tynki zewnętrzne cementowo-wapienne i gipsowe, elewacje zewnętrzne- tynk i kafle ceramiczne. Budynek z lat sześćdziesiątych. Świetna lokalizacja między zabudowaniami bloków. Obecnie prowadzona jest działalność gastronomiczna bar, jednakże idealnie nadaje się np. na przychodnię lekarską, biuro księgowe, fryzjera, itd. Przed budynkiem parking na kilka samochodów. Budynek można rozbudować do wysokości zabudowań sąsiednich. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura! POLECAMY!!!
notatnikzapytaj