zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na sprzedaż

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ - 599 000 zł
Miejscowość:
Chorzów
Dzielnica - osiedle:
Planty Śląskie
powierzchnia:
157 m2
 
 
 
 
 
 
Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 156,38 m2 w nowo wybudowanej inwestycji w super lokalizacji. Miejsce doskonałe dla prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal posiada dwa wejścia od strony ulicy. Istnieje możliwość podzielenia na 2 a nawet 3 osobne lokale. Atrakcyjna, duża powierzchnia okien/witryn. Znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji mieszkaniowej. Lokal składa się siedmiu pomieszczeń. Na terenie przy bloku znajdują się miejsca parkingowe. Możliwość zamontowania rolet antywłamaniowych. Zgoda wspólnoty na montaż szyldów reklamowych. Idealne pod inwestycje. Możliwe działalności: Biura: Notariusz, Architekt, Nieruchomości, Rachunkowe, Finansowe, Podróży,Ubezpieczeniowe, Prawnicze, Archiwum, Prace biurowe, Gabinety: lekarski, stomatologiczny, fizykoterapii Punkt: prasowy, fitness, siłownia, informatyczny, pocztowy Sklepy: zdrowa żywność, złotnik, apteka, cepelia, sportowy, butik Oferowana cena jest ceną netto OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: GRZEGORZ Tel. kontaktowy: 501 018 276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości. TAURON punkt partnerski w Siemianowicach Śląskich W roku 2018 zostaliśmy partnerem firmy TAURON! Już teraz możecie podpisać w naszej agencji umowę na prąd i gaz do swojego domu i mieszkania. - W jednym miejscu kupisz / sprzedasz mieszkanie i zamówisz media: prąd i gaz. - Doradzimy, jaka oferta TAURONA będzie dla Ciebie najkorzystniejsza - Zajmiemy się formalnościami związanymi z umową z TAURONEM Szczegóły w agencji nieruchomości.
notatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ - 1 450 000 zł
Miejscowość:
Duszniki-Zdrój
Dzielnica - osiedle:
Pensjonat
powierzchnia:
578 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
UŻYTKOWY
 
 
 
 
OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: Grzegorz tel. kontaktowy: 507-075-205, e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl Duszniki Zdrój Na sprzedaż czterokondygnacyjny budynek, wybudowany w technologii tradycyjnej, typu hotelowego przeznaczony na pensjonat o powierzchni użytkowej 578 m2, w pobliżu zabudowy zdrojowej miasta. Posadowiony na działce w kształcie kwadratu o powierzchni 2217 m2. Budynek wyposażone w instalacje: wodociągowo-kanalizacyjną, elektryczną i gazową. Na parterze znajduje się hall wejściowy, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, pomieszczenia sanitarne oraz kuchnia z jadalnią. Ponieważ w budynku nie są wydawane posiłki kuchnia przystosowana jest do samodzielnego przygotowywania posiłków z możliwością ich spożycia w jadalni. Na pierwszym piętrze znajduje się: świetlica z wyjściem na taras, dwa pokoje dwuosobowe z umywalką. jeden pokój trzyosobowy z umywalką, jeden pokój czteroosobowy z łazienką i osobno wc, sanitariaty, natryski. Na drugim piętrze znajdują się: dwa pokoje dwuosobowe z umywalką. jeden pokój trzyosobowy z umywalką, jeden pokój czteroosobowy z łazienką i osobno wc, dwa pokoje czteroosobowe z umywalką, sanitariaty, natryski. Na trzecim piętrze znajdują się: trzy pokoje dwuosobowe z umywalką. trzy pokoje trzyosobowe z umywalką, jeden pokój czteroosobowy z łazienką i osobno wc, sanitariaty, natryski. Łącznie w budynku znajduje się 49 miejsc noclegowych. Budynek zlokalizowany w atrakcyjnej części uzdrowiska na skraju Parku Miejskiego i Parku Uzdrowiskowego. Duszniki-Zdrój to miasteczko położone w Kotlinie Kłodzkiej, idealne dla ludzi ceniących, spokój i ciszę, ale gotowych na interesujące przeżycia. Każdy, kto pragnie oderwać się od pełnego napięć życia codziennego z pewnością będzie mógł atrakcyjnie wypocząć w tym malowniczym kurorcie. Właściciel posiada plany rozbudowy tego ośrodka. W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ - 1 900 zł
Miejscowość:
Kłodzki (Pow.)
Dzielnica - osiedle:
Duszniki-Zdrój
powierzchnia:
578 m2
 
 
 
 
 
 
OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: Grzegorz tel. kontaktowy: 501-018-276, e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl Duszniki Zdrój Na sprzedaż czterokondygnacyjny budynek, wybudowany w technologii tradycyjnej, typu hotelowego przeznaczony na pensjonat o powierzchni użytkowej 578 m2, w pobliżu zabudowy zdrojowej miasta. Posadowiony na działce w kształcie kwadratu o powierzchni 2217 m2. Budynek wyposażone w instalacje: wodociągowo-kanalizacyjną, elektryczną i gazową. Na parterze znajduje się hall wejściowy, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, pomieszczenia sanitarne oraz kuchnia z jadalnią. Ponieważ w budynku nie są wydawane posiłki kuchnia przystosowana jest do samodzielnego przygotowywania posiłków z możliwością ich spożycia w jadalni. Na pierwszym piętrze znajduje się: świetlica z wyjściem na taras, dwa pokoje dwuosobowe z umywalką. jeden pokój trzyosobowy z umywalką, jeden pokój czteroosobowy z łazienką i osobno wc, sanitariaty, natryski. Na drugim piętrze znajdują się: dwa pokoje dwuosobowe z umywalką. jeden pokój trzyosobowy z umywalką, jeden pokój czteroosobowy z łazienką i osobno wc, dwa pokoje czteroosobowe z umywalką, sanitariaty, natryski. Na trzecim piętrze znajdują się: trzy pokoje dwuosobowe z umywalką. trzy pokoje trzyosobowe z umywalką, jeden pokój czteroosobowy z łazienką i osobno wc, sanitariaty, natryski. Łącznie w budynku znajduje się 49 miejsc noclegowych. Budynek zlokalizowany w atrakcyjnej części uzdrowiska na skraju Parku Miejskiego i Parku Uzdrowiskowego. Duszniki-Zdrój to miasteczko położone w Kotlinie Kłodzkiej, idealne dla ludzi ceniących, spokój i ciszę, ale gotowych na interesujące przeżycia. Każdy, kto pragnie oderwać się od pełnego napięć życia codziennego z pewnością będzie mógł atrakcyjnie wypocząć w tym malowniczym kurorcie. Właściciel posiada plany rozbudowy tego ośrodka. W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ - 300 000 zł
Miejscowość:
Katowice
Dzielnica - osiedle:
Śródmieście
powierzchnia:
230 m2
 
 
 
 
 
 
OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: Grzegorz Tel. kontaktowy: 501-018-276 e-mail: biuro@gknieruchomosci.pl KATOWICE CENTRUM PRZEDMIOTEM TRANSAKCJI JEST ZAKUP FIRMY, CAŁKOWITEGO UMEBLOWANIA I WYPOSAŻENIA. Firma zlokalizowana jest w wynajmowanym lokalu użytkowym w którym od 5 lat funkcjonuje i prosperuje fittnes club w którym można wyciszyć wnętrze, zrelaksować się, zdystansować do otaczającej nas rzeczywistości dzięki technikom relaksacji zastosowanym m.in. podczas takich zajęć jak: Joga, Pilates, Streatching. Oprócz zajęć indywidualnych z trenerem personalnym odbywają się zajęcia grupowe: #226;#128;#728; zajęcia spalające tkankę tłuszczową, poprawiające wydolność organizmu oraz stan układu sercowo - naczyniowego. #226;#128;#728; zajęcia modelujące sylwetkę, ujędrniające, wzmacniające mięśnie. #226;#128;#728; zajęcia ogólnorozwojowe, łączące poprawę wydolności organizmu z ćwiczeniami wzmacniającymi, modelującymi sylwetkę. #226;#128;#728; zajęcia uelastyczniające, wzmacniające i relaksujące. Skorzystać można z masażu modelującego sylwetkę, masażu relaksacyjnego, masażu izometrycznego, masażu leczniczego oraz skorzystać z zabiegu liposukcji - bezinwazyjny i bezbolesny sposób na wyszczuplenie sylwetki. Koszty wynajmu lokalu 5500 zł brutto. ZAPRASZAM DO KONTAKTU!!! W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę www.gknieruchomosci.pl strona na bieżąco aktualizowana. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.
notatnikzapytaj